KURULUŞ

Şirket Kuruluşu 03/11/1994 Tarihinde Kurulmuştur. 1994 Yılında Kastamonu’da Ilgaz İnşaat Elektrik Gıda Turizm Ticaret Sanayii Limited Şirketi,  O.G- Ag Enerji Nakil Hatları, Projelendirme – Tesis Kurulum – Ges-Bes – Enerji Sistemleri Elektrik Malzemeleri Satışı Konusunda Faaliyet Göstermektedir. Enerji Nakil Hatları Kurulum – Bakım – Onarım Güneş Enerji Sistemleri – Bio Enerji – Rüzgar Enerji Sistemler – Projelendirme (Bina-İşyeri) Ve Kurulum Başlıca Çalışma Alanlarımızdır.

Deneyimli Kadrosu Ve Müşteri Odaklı Çalışma Anlayışı İle Ilgaz İnş. Elektrik Gıda Tur. Tic. San. Ltd. Şti. Kaliteli Ve Güvenilir Ürünleri Kurulum Bakım Ve Onarım  Kusursuz Hizmet Prensibi İle Sizlere Ulaştırmayı Amaçlamaktadır. Firmamız, Talep Ve İhtiyaçlarınıza En Uygun Ürünleri Ekonomik Maliyetlerle Hizmetinize Sunarak Proje Bazında  Hızlı Ve Uygun Maliyetle Temin Etmenizi Sağlamaktadır.

Ilgaz İnş. Elektrik Gıda Tur. Tic. San. Ltd. Şti. Olarak, Sektörümüzdeki Teknolojik Gelişme Ve Yenilikleri Takip Ederek Bilgi Birikimimizi Sürekli Geliştiriyor ve Bu Birikimi İşlerimize Yansıtarak En Doğru Çözümleri Sunmayı Hedefliyoruz.

Amacımız, Kaliteli Ürünler Ve Çözüm Odaklı Hizmet Anlayışı İle Enerji Sektöründe Kalıcı Bir Yer Edinmek Ve Marka Değerimizi Sürekli İleriye Taşımaktır. 

VİZYONUMUZ

  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini bilerek beklentilerin üzerinde hizmet sunmak
  • Projelendirilen ürünlerin ve tesislerin  kalite ve güvenilirliğine önem vermek
  • Alanında uzman personelimizle talebinize uygun  verimli ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamak
  • Kesin ve doğru ,  zamanında  projelendirme ve taahhhüt

MİSYONUMUZ

  • Her zaman daha iyiyi aramak, teknolojiyi yakından takip etmek
  • Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için ekonomik artı değer oluşturmak
  • Çalışmalarımızda çevre ve insan sağlığına özen göstermek, çevre bilinci ile hareket etmek